Audi naudoti automobiliai su garantija.

Klaipėdos Audi centras teikia naudotų "Audi" automobilių pardavimo paslaugą. 

 

„Audi approved :plus“ naudotų automobilių pirkimo programa, kuri yra gerai žinoma ir įvertinta pasaulyje, vykdoma Klaipėdos Audi centre.

Ši programa leidžia klientams pasiūlyti tinkamą “Audi approved :plus” automobilį tiesiogiai iš Audi AG gamyklos. Klientai gali būti tikri dėl automobilio ridos, istorijos ir techninės būklės.

Visi “Audi approved :plius” automobiliai atitinka griežtus "Audi" standartus ir parduodami patikrinti pagal visus punktus.

110 patikrinimo punktų

Prieš teikdami programai automobilį oficialaus Audi serviso meistrai transporto priemonę patikrina ir įvertina, ar ji atitinka 110 punktų patikros programą.

Jos metu tikrinami visi svarbiausi automobilio mazgai ir tik tada, kai automobilis neturi jokių trūkumų, jam suteikiama garantija ir jis įkeliamas į "Audi approved :plus" platformą.

"Audi approved :plus“ platformoje dalyvauja kelios dešimtys tūkstančių automobilių. Tad klientui galime pasiūlyti Audi automobilį pagal jo norus ir kfinansines galimybes.

Dėl aumobilio finansavimo galite būti ramūs, nes taisyklės galioja tos pačios kaip ir įsigyjant naują "Audi" automobilį.

Išsirinkti savo naudotą Audi automobilį visai paprasta.

Atvykę į mūsų centrą galėsite susipažinti su jus dominančiais modeliais internete ir gausite konkretų pasiūlymą dėl "Audi Approved :plus" automobilio įsigijimo galymybių ir proceso.